خرید اشتراک VIP 💗
مستند Lover, Stalker, Killer

مستند Lover, Stalker, Killer (2024–)

مدت زمان: N/A کشور: رده سنی:

در این مستند پر پیچ و خم، برای اولین مکانیزم ملاقات آنلاین را امتحان بررسی میکنیم و با زنی ملاقات می کنیم که وسواس عاشقانه را به یک افراط مرگبار می رساند و ...

رضایت کاربران
100% (1 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
با زیرنویس فارسی (ترجمه با هوش مصنوعی) + زیرنویس انگلیسی
 • زبان: انگلیسی

3 دیدگاه

 1. نظرات سایت IMDB Avatar
  نظرات سایت IMDB

  از ابتدا به این مستند جنایی واقعی معتاد شدم. متفاوت بود به خاطر اینکه به جای اکثر مستند‌هایی که درباره عاشق، تعقیب کننده، قاتل هستند، این بار مرد مورد تعقیب زن را می‌دیدید.

  آنچه که همچنین ثابت می‌کند این است که زنی که دلخور شده است با او بازی نشود، زیرا خلاق، خطرناک و بسیار زیرک است.

  برای علاقه‌مندان به جنایت واقعی، این مستند از بقیه برتر خواهد بود زیرا به دلیل تعقیب‌کننده روانی اما بسیار باهوش، تعداد زیادی پیچ و خم وجود دارد.

  اما مانند تمام مستند‌های جنایی واقعی نتفلیکس، پایان همیشه یکسان است. بداها/بدکار دستگیر می‌شود، به هر اندازه که فکر می‌کنند هوشمند هستند

 2. نظرات سایت IMDB Avatar
  نظرات سایت IMDB

  من توسط این مستند به خود جلب شده بودم. با گذشت زمان، وضعیت بیشتر عجیب و دیوانه‌وار شد. شکایت‌های خود را داشتم و از ابتدا به آن پی بردم. این یک مورد ساده بود، چیزی خیلی پیچیده نبود و تهیه‌کنندگان موضوع را خوب انجام دادند و یک تولید مناسب را به وجود آوردند.

  اگر چیزی باید گفت، واقعاً این مورد یک مورد از کارهای پلیس بد بود. کار کاراگاهی بسیار ضعیف از ابتدا منجر به این دسته‌بندی از وقایع وحشتناک شد، زیرا داستان واقعی و برخی از اصول عقلانی همیشه وجود داشت. اگر برخی از موارد ابتدایی واقعاً بررسی می‌شدند، این مورد سال‌ها طول نمی‌کشید. فکر می‌کردم پیچیده است تا بفهمم که واقعیتاً مظنون آشکار بود. به طور کلی یک مستند بد نبود و برای تماشای آسان بود.

 3. نظرات سایت IMDB Avatar
  نظرات سایت IMDB

  این یک مستند جالب است که یک مورد شدید از تعقیب را بررسی می‌کند به حدی که اگر یک فیلم بود، سخت بود باور کردن آن. همچنین خطرات دوستی‌های آنلاین را نشان می‌دهد، جایی که هرگز شخصیت واقعی یک فرد را نمی‌توانید بدانید. گرچه زمان زیادی برای حل مورد طول کشید، اما مقاماتی که در رویه مورد کار می‌کردند، کار بزرگی انجام دادند، به ویژه کارشناس تکنولوژی که خود را به اندازه کافی به موضوع اختصاص داد تا تا زمانی که مورد حل نشود، از جراحی مغز انصراف دهد. او دلیل اصلی حل مورد بود. این مستند جذاب است، با بسیاری از پیچ و خم‌های جالب که من در مورد آنها صحبت نخواهم کرد تا از دادن حریم شخصیت‌ها خودداری کنم، اما توصیه می‌کنم آن را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیرهایی که در بخش آموزش سایت گذاشته شده استفاده کنید

اشتراک تهیه کرده ام اما هنوز فعال نشده ؟

اگر مشکلی در اشتراک دارید از طریق ارتباط با ما با پشتیبانی در میان بگذارید تا سریع حل شود.

آیا فیلم مورد نظر مارو قرار میدهد؟

نام مستند درخواستی خود را بفرمایید تا قرار گیرد.

آیا از خارج از کشور میتونم دانلود کنم ؟

بله . از تمام دنیا بدون هیچ محدودیتی میتوانید دانلود کنید